ReFill ROSA3D / PETG / CARBON LOOK / 1,75 mm / 1 kg
ReFill ROSA3D / PETG / CARBON LOOK / 1,75 mm / 1 kg
MASTERSPOOL STL - DOWNLOAD
PET-G CarbonLook od ROSA3D byl navržen pro tiskové výstupy, ve kterých je vizuální efekt objektu důležitější než jeho průmyslové využití.
Malý přídavek uhlíkových vláken použitých v materiálu PET-G Standard má za následek tisk se saténovým povrchem a stěží viditelnými vrstvami. Další výhodou je možnost získání jemné průhlednosti u tenkostěnných tisků.
Výtisk z PET-G CarbonLook se vyznačuje vynikající přilnavostí vrstvy. Dosažení úžasných výsledků je možné stejně snadno jako s PET-G standardním vláknem. Materiál nevykazuje žádné smrštění a nevyžaduje uzavřenou komoru. Díky nízkému obsahu uhlíkových vláken v materiálu je jeho otěr nižší než u PETG+CF, což se projevuje menším opotřebením tiskové trysky.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Průměr | 1.75 mm |
| Tolerance průměru | +/- 0.05 mm |
| Oval tolerance | +/- 0.02 mm |
| Čistá hmotnost | 1000g (vakuově baleno s pohlcovačem vlhkosti) |
| Teplota trysky | 225-250 °C |
| Teplota bedu | 60-80 °C |
FYZIKÁLNÍ PARAMETRY
| Hustota | 1,29 g/cm3 |
| Zápach | bez zápachu |
| Prodloužení v tahu | 5,5 % |
| Pevnost v tahu (do přetržení) | 45 MPa |
| Modul v tahu | 2980 MPa |
| Vrubová rázová houževnatost | 4.7 kJ/m2 |
| Vicat bod měknutí | 78 °C |


| Hmotnosť | 1 kg |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Doplňujúce členenie | Karbonová vlákna |
| Priemer | 1,75 mm |
Antonín Špaček Overená recenzia
Overená recenzia od registrovaného zákazníka.















