ReFill ROSA3D / PLA MAGIC / ARMY / 1,75 mm / 1 kg
ReFill ROSA3D / PLA MAGIC / ARMY / 1,75 mm / 1 kg
MASTERSPOOL STL - DOWNLOAD
3D filament PLA Magic Army. Toto vlákno pro 3D tisk kombinuje tři souběžné barvy v jediném vláknu (zelenou, hnědou a pískově béžovou).
Inspirováno barvami používanými ve vojenské kamufláži.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Průměr | 1.75 mm |
| Tolerance průměru | +/- 0.05 mm |
| Oval tolerance | +/- 0.05 mm |
| Čistá hmotnost | 1000g (vakuově baleno s pohlcovačem vlhkosti) |
| Teplota trysky | 195-225 °C |
| Teplota bedu | 40-60 °C |
FYZIKÁLNÍ PARAMETRY
| Hustota | 1,24 g/cm3 |
| Zápach | bez zápachu |


Parametry
| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Barva | Béžová , Hnědá , Zelená |
| Doplňující členění | TRIPLE COLOR |
| Průměr | 1,75 mm |
Ke stažení
Datasheet
(pdf, 207.3 kB)
Masterspool-v2-200mm
(zip, 16.2 MB)















