ReFill ROSA3D / PLA / CARBON LOOK / 1,75 mm / 1 kg
ReFill ROSA3D / PLA / CARBON LOOK / 1,75 mm / 1 kg
MASTERSPOOL STL - DOWNLOAD
PLA CarbonLook od ROSA3D byl navržen pro tiskové výstupy, ve kterých je vizuální efekt objektu důležitější než jeho průmyslové využití. Byl vyroben z materiálu PLA (polyaktid) s příměsí uhlíkových vláken. Výsledkem je vlákno s jedinečnými vizuálními vlastnostmi. Výtisky vyrobené z tohoto filametu mají saténový, lesklý povrch a sotva viditelné vrstvy.
Vlastnosti PLA CarbonLook jsou podobné jako u ostatních PLA filamentů dostupných v naší nabídce. To znamená snadný tisk, žádné navlékání a velmi dobrou přilnavost mezi vrstvami. Výtisky mají velmi dobrou reprodukci detailů a jedinečný povrch. Tření uhlíkových vláken bylo minimalizováno, aby se snížilo tření a maximalizovala životnost mosazných trysek.
PLA CarbonLook bude skvěle fungovat i se základními 3D tiskárnami. Nevyžaduje vyhřívané lůžko ani komoru. Vyznačuje se nízkým smrštěním a absencí zápachu.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Průměr | 1.75 mm |
| Tolerance průměru | +/- 0.05 mm |
| Oval tolerance | +/- 0.02 mm |
| Čistá hmotnost | 1000g (vakuově baleno s pohlcovačem vlhkosti) |
| Teplota trysky | 195-225 °C |
| Teplota bedu | 40-60 °C |
FYZIKÁLNÍ PARAMETRY
| Hustota | 1,24 g/cm3 |
| Zápach | bez zápachu |


| Hmotnost | 1 kg |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Doplňující členění | Karbonová vlákna |
| Průměr | 1,75 mm |
Ludwajs Ověřená recenze
Ověřená recenze od registrovaného zákazníka.















