ReFill ROSA3D / PLA Plus ProSpeed / ČIERNA / 1,75 mm / 1 kg
ReFill ROSA3D / PLA Plus ProSpeed / BLACK / 1,75 mm / 1 kg
MASTERSPOOL STL - DOWNLOAD
Řada PLA Plus ProSpeed je určena pro průmyslové aplikace.
Je ideální pro nepřetržitý, dlouhodobý tisk s požadavky na vysokou rychlost.
Komponenty vyrobené z tohoto materiálu nabízejí mechanickou odolnost převyšující ABS a zároveň jsou biologicky odbouratelné.
Použití:
- Maloobjemová výroba
- Strojní díly, nástroje, mechanické komponenty
| Průměr | 1.75 mm |
| Tolerance průměru | +/- 0.05 mm |
| Oval tolerance | +/- 0.02 mm |
| Čistá hmotnost | 1000g (vakuově baleno s pohlcovačem vlhkosti) |
| Teplota trysky | 190-230 °C |
| Teplota bedu | 50-70 °C |


Parametre
| Hmotnosť | 1 kg |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Doplňujúce členenie | Vysokorýchlostne ( High Speed ) |
| Priemer | 1,75 mm |
Stiahnúť
Datasheet
(pdf, 845.2 kB)
Masterspool-v2-200mm
(zip, 16.2 MB)















