ReFill ROSA3D / ABS+ / ČERNÁ / 1,75 mm / 1 kg
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
(8)
Počet hvězdiček je 5 z 5
ReFill ROSA3D / ABS+ / BLACK / 1,75 mm / 1 kg
MASTERSPOOL STL - DOWNLOAD
Materiál ABS+ je široce použitelný technický plast s mírným smrštěním (0,4-0,7 %). Vynikající zpracovatelské vlastnosti, jako je dobrá tekutost, jasné, živé barvy a velmi dobrá přilnavost vrstvy, umožňují širokou škálu aplikací pro tento filament.
ABS+ má vysokou rázovou houževnatost a je nárazuvzdorné.
ABS+ od ROSA3D dodává povrchu výtisků elegantní polomatný povrch. Dá se vyhladit acetonem.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Průměr | 1.75 mm |
| Tolerance průměru | +/- 0.05 mm |
| Oval tolerance | +/- 0.02 mm |
| Čistá hmotnost | 1000g |
| Teplota trysky | 230-270 °C |
| Teplota bedu | 80-110 °C |
FYZIKÁLNÍ PARAMETRY
| Hustota | 1,05 g/cm3 |
| Zápach | dráždivý |
| Prodloužení v tahu | 2,5 % |
| Pevnost v tahu (do přetržení) | 44 MPa |
| Modul v tahu | 2276 MPa |
| Teplota tepelné deformace | 99 °C |


Ke stažení
Masterspool-v2-200mm
(zip, 16.2 MB)
Zdeněk S. Ověřená recenze
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
KladyVelice dobrý filament, dobře se s ním tiskne.
Zápory
Lukáš Seman Ověřená recenze
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
Kladyspokojenost, narval sem to i na bambulab spool
Zápory
Lukáš Krtička Ověřená recenze
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
Klady-skvěle se tiskne
-matný povrch vypadá parádně
-matný povrch vypadá parádně
Zápory
Eldy Ověřená recenze
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
KladyTisk zatím malé věci a tiskne se jako Petg. Paráda.
Zápory
Jiří Matějka Ověřená recenze
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
KladyTOP!
Matná černá
Oproti jiným ABS+ v této cenovce je tohle super kvalita.
Nemám absolutně co vytknout, vše na první dobrou
...více
Matná černá
Oproti jiným ABS+ v této cenovce je tohle super kvalita.
Nemám absolutně co vytknout, vše na první dobrou
...více
Zápory
firemann28 Ověřená recenze
hvězda 1hvězda 2hvězda 3hvězda 4hvězda 5
Počet hvězdiček je 5 z 5
KladyThumbs Up
Zápory
Ověřená recenze od registrovaného zákazníka.















