Filament ROSA3D / PLA SILK / MULTICOLOUR SET / 1,75mm / 6 x 350 g
Filament ROSA3D / PLA SILK / MULTICOLOR SET / 1,75mm / 6 x 350 g
PLA Silk MultiColour je unikátní řada vláken na bázi PLA Silk. Každá barevná verze má rafinované hladké tónové přechody, které se harmonicky doplňují.
Vlákna PLA Silk MultiColour mají 2 až 4 barevné přechody na cyklus.
Série Multicolour Silk se kromě jedinečného vzhledu vyznačuje také jednoduchostí potisku. Tiskne na stejná nastavení jako klasické PLA (teplota trysky cca 215°C), nevyžaduje uzavřenou komoru a přilnavost mezivrstvy je výborná. Tento filament bude ideální volbou pro zahájení vašeho dobrodružství v oblasti 3D tisku. Barevné přechody viditelné na tisku jsou závislé na velikosti modelu a hustotě výplně.
PLA Silk MultiColour Set obsahuje barevné varianty:
PLA Rainbow Silk Tropical – vícebarevný filament ve šťavnatých odstínech oranžové, žluté, zelené a purpurové.
PLA Multicolour Silk Moon od Rosa3D je vícebarevný filament v odstínech tmavě černé, grafitu a lunární oceli.
PLA Multicolour Silk Frozen od Rosa3D je vícebarevný filament s barvou jemné arktické modři rozjasněný ledem a mrazem.
PLA Multicolour Silk Flower filament je vícebarevný filament v odstínech růžové a jemné fialové.
PLA Multicolour Silk Jungle od Rosa3D je vícebarevný filament v odstínech svůdné zelené a veselé brazilské žluté.
PLA Rainbow Silk Fire od Rosa3D je vícebarevný filament v ohnivých odstínech: sytě červené, zářivě oranžové, žluté a zlaté tóny.
UPOZORNĚNÍ: Frekvence a pořadí barevných přechodů je pevně dané pro danou výrobní sérii. Proto může jedna cívka začít z libovolného bodu procesu, např. jedna cívka může začínat zlatou a druhá zelenou. Rozdíly v odstínech jsou přípustné.
TECHNICKÉ PARAMETRY
| Průměr | 1.75 mm |
| Tolerance průměru | +/- 0.05 mm |
| Oval tolerance | +/- 0.02 mm |
| Čistá hmotnost | 6x 350g (vakuově baleno s pohlcovačem vlhkosti) |
| Teplota trysky | 195-225 °C |
| Teplota bedu | 40-60 °C |
FYZIKÁLNÍ PARAMETRY
| Hustota | 1,25 g/cm3 |
| Zápach | bez zápachu |
| Hmotnost | 2,1 kg |
|---|---|
| Barva | Sada barev , Vícebarevná |
| Doplňující členění | SILK |
| Průměr | 1,75 mm |



















